Tüm Kategoriler

Şirket Profili

Ana Sayfa>Hakkımızda>Şirket Profili

Şirket Profili

        1993 yılında kurulan Zhangjiagang Gang Hang Warp Knitting Co., Ltd yaklaşık 20000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Gelişmiş ekonomiye sahip Yangtze Nehri Deltası'nda bulunan Gang Hang, uluslararası ticaret merkezi Şanghay'a yakın (yaklaşık 1.5 saatlik sürüş mesafesinde) mükemmel bir konuma ve rahat ulaşıma sahiptir.

        Gang Hang, Çin'de Liba Maschinenfabrik GmbH'nin triko çözgülü örme makineleri ve çözgü ünitelerinin tanıtımına öncülük etti. Şu anda, Gang Hang'in 18 üretim makinesi, yıllık üretimi 2000 tonun üzerinde ve yıllık cirosu 40 milyon yuan'ın üzerinde.

        20 yılı aşkın bir süredir çözgülü örme imalatının geliştirilmesine kendini adamış olan Gang Hang, bir dizi eksiksiz makul üretim sistemi ve bilimsel etkili şirket yönetim sistemi oluşturmuştur. Hammaddelerin satın alınmasından, grej kumaşların dokunması ve boyanmasına, bitmiş kumaşların denetlenmesi ve örülmesine kadar, Gang Hang kaliteye en yüksek önceliği verir, maliyeti sıkı bir şekilde kontrol eder ve müşterilere en iyi fiyatı sunar.

        Gang Hang, ISO-9001:2015 ve GRS tarafından onaylanmıştır.

        Gang Hang, 100'den fazla özellikte örgü kumaş üretmektedir. Yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile ürünlerimiz ayakkabı, bere, valiz, el çantası, çamaşır torbası, büro sandalyesi, bebek arabası, ev tekstili, spor malzemeleri, tıbbi malzeme, askeri malzeme, otomobil sirkülasyon boruları vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca müşterilerin ihtiyaçlarına göre her renk, genişlik veya sertlik derecesinde, yangına dayanıklı, floresan, anti-UV, anti-bakteriyel, plastik kaplama, çevre dostu vb. örgü kumaşlar üretebiliriz.

        Gang Hang, GoodBaby'nin istikrarlı bir tedarikçisidir ve aynı zamanda Toyota ve FAW Group için otomobil sirkülasyonlu su boruları da sağlamaktadır. Gang Hang, yıllardır piyasada oldukça tanınmış ve mükemmel ürün kalitesi nedeniyle müşterilerin güvenini kazanmıştır.

1

FABRİKA GİRİŞİ

2

TEKSTİL ATÖLYESİ

3

TEKSTİL ATÖLYESİ

4

GRJ DEPOSU

5

BİTMİŞ KUMAŞ DEPOLAMA

6

YÜKLEME ALANI

7

YÜKLEME ALANI

8

ÖRNEK ODA

9

ÖRNEK ODA

10

ÖRNEK ODA

Sıcak kategoriler